Historie Wyjścia

Niektóre z Uczestniczek postanowiły podzielić się z Tobą historią swojego Wyjścia. Być może lektura pomoże Ci podjąć decyzję o dołączeniu do nas podczas następnego wydarzenia, byś mogła na nowo odnaleźć siebie i pojednać się z Bogiem.

Uzdrowienie Copy

Przyjeżdżając na konferencję „Wyjście” nie spodziewałam się zmian w moim życiu. Myślałam jedynie, że fajnie będzie spędzić weekend z dala od domu, oderwać się od szkoły i obowiązków domowych. Chciałam po prostu dobrze się bawić. 

To, czego tu doświadczyłam było niesamowite. Nie wiedziałam, że ból, który nosiłam w sobie był tak silny. Na warsztatach o przemocy i depresji dowiedziałam się wielu mądrych i ciekawych rzeczy. Bóg mi je pokazywał. Drugiego dnia, na wieczornym uwielbieniu panowała wspaniała atmosfera i doświadczyłam wielu emocji. Przechodziłam przez różne stacje, co było dla mnie wielkim wyzwaniem. Stacja trzecia mówiła o przebaczeniu. 

Gdy do niej dotarłam wiedziałam, że na tym etapie nie jestem w stanie przebaczyć tego, co przeżyłam, gdy byłam mała. Bardzo wtedy płakałam. Podeszła do mnie Malwina – wspaniała kobieta. Spytała mnie czy chcę, żeby się za mnie pomodliła. Powiedziałam, że tak.

Poszłyśmy do pokoju modlitwy i powiedziałam jej co się wydarzyło kiedyś. Po prostu jej zaufałam. Ona była wtedy drugą osobą w moim życiu, której to powiedziałam. Kolejnego dnia były spotkania w małych grupach – dziewczynom również opowiedziałam moją historię. Teraz czuję się lepiej.

Wiem, że Bóg był, jest i będzie w moim życiu pomimo wszystko.

Zachęcam Cię do relacji z Bogiem i odkrywania co ma dla Ciebie! Pamiętaj, że ma WIĘCEJ, niż możesz sobie wyobrazić!

Ola

Przeczytaj inne  Historie Wyjścia

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

Sprawdź najbliższe terminy dla wydarzenia  Wyjście